Kargo & İade

Kargo

Ürünlerimizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Türkiye içi 100 TL ve üzeri siparişler ücretsiz kargodur.

Siparişin süresi ürünün çeşidine, adres bilgilerine ve tercih edilmiş olan teslimat yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Yoğunluk seviyesine göre belli dönemlerde teslimat süresi en fazla 7 iş günü kadar uzayabilir.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz Triahealing’e iade edilir.

İade / Değişim Koşulları

Triahealing olarak alışverişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz, fakat ürünlerimizi iade etmek isterseniz, paranızın %100 iadesini alabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanabilmek için aşağıdaki iade şartlarını dikkatle okumanızı rica ederiz. Aldığınız ürün, iade koşullarına uygun ise anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır.

1. ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

Etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış,  zarar görmüş ürünler kabul edilmeyecektir.

2. ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde ürünleri aşağıda belirtilen iade adresine yollayınız.

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

İade Adresimiz: Fener Kalamış Cad. Fenerbahçe Spor Kulubü Todori Tesisleri No:46 Kadiköy/İstanbul

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranıza veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olması durumunda işleme alınması ve ödemenin geri yapılması 7 (yedi) iş gününe kadar zaman alabilmektedir. Geri ödeme sürecinde üçüncü taraf olan bankalardan kaynaklanan sebeplerle ödemenin gecikmesi halinde Triahealing gecikmeden dolayı sorumlu tutulamayacaktır.